Vergroot en ontwikkel je goede eigenschappen, je talenten. Doe waar je goed in bent!
In onze maatschappij is ons geleerd om waarde te hechten aan het laagste cijfer op je schoolrapport. We voelen vooral waar we niet goed in zijn en leggen in onze ontwikkeling daar de nadruk op. In het bedrijfsleven is dat net zo: voor competenties waar we een onvoldoende scoren worden we naar een cursus of training gestuurd. En op die manier blijven je kwaliteiten een goed maar worden nooit een uitmuntend.
Twee voorbeelden die Ben Tiggelaar laat zien tijdens zijn workshop zijn de 'Beatles' en 'Bill Gates'. Beiden zijn in staat geweest om zich bezig te houden en te ontwikkelen in wat zij goed konden en door veel uren te maken konden zij uitmuntend worden. Uit onderzoek blijkt dat je minimaal 10000 uren moet maken om ergens bekwaam in te worden.

- En dan aan jou als lezer de vraag: 'Waar heb jij jouw 10.000 uren in gemaakt?'.
- 2. Of bedenk eens waar je die 10.000 uur dan in wilt maken!
Wanneer je wilt onderzoeken wat jouw talenten en kwaliteiten zijn, schrijf je dan in bij mij voor de 3-daagse training Beroepenoriëntatie!




